קידום אתרים בגוגל - ביאונט

הקידום האורגני הייחודי של Beonet מאפשר לבית העסק לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות אליו מתוך רשימת הביטויים שמתקבלת ממחקר ביקוש מקיף שאנחנו עושים.

איך נעשה קידום אתרים אורגני עם ביאונט

קידום אתרים אורגני הפך לכלי שיווק הכרחי לבעלי עסקים שפעילים בדיגיטל (בגדול – כולם).
אצלינו בביאונט יש דרך מושתת באופן אסטרטגי לקידום אתר.

  • בקבלת אתר - חדש, כזה שרק עלה לאוויר, או ישן שקודם בעבר (או שלא), נתחיל עם מחקר מילות מפתח. ההתחלה החשובה ביותר בה מתבצע מחקר מקיף על נישת האתר ותחום התחרות, תוך כדי העמקת השירותים הרווחיים של העסק. לאחר מכן, נבחרים ביטויים רלוונטיים עליהם מתבסס תהליך הקידום. התוצאה היא להביא למקומות הגבוהים ביותר בשאילתות (הביטויים הנבחרים לפי נפח חיפושים, תחרות ורלוונטיות) בכדי להניע תנועה איכותית התואמת מענה מדויק ואיכותי לשאילתא שחיפש הגולש.
  • החלק השני של הקידום – בניית אסטרטגיה. בביאונט אנו דוגלים בשיטה. מערכת אסטרטגית מלאה בפעולות לפי תוכנית שנעשית בהתאמה אישית לכל אתר ומצבו. כל פעולה נבחרת לפי סדר עדיפות המתבסס על חשיבות, התייעלות והערך שנרצה לקבל לטובת הקידום. במילים פשוטות, להביא את התוצאה בפרק זמן קצר, אך ברמה מקצועית העונה על דרישות מנוע החיפוש.
  • החלק השלישי שחוזר תמיד ואין לו סוף – האופטימיזציה. לכל אתר צריך לבצע התאמה מלאה למנוע החיפוש לפי דרישות האלגוריתם. מנועי חיפוש מתעדכנים וגוגל ידוע בעדכוניו הרבים. מטרתה של האופטימיזציה היא לשפר (תמיד!) את כל מה שנעשה עד כה בכל זרועות הקידום: קישורים, תוכן, טכני ועוד המון. סיבה נוספת ומאד חשובה היא המתחרים שלכם. אופטימיזציה נועדה לשמור על אתר טרי, בריא ואיכותי. בקיצור, חלק הכרחי שאיתנו מההתחלה.
  • החלק הרביעי ומאד חשוב בתהליך קידום אתרים אורגני הוא כל נושא הקישורים - חיצוניים ופנימיים. נתחיל עם החיצוניים – בעולם מציאותי המילה הנפרדת לקישור חיצוני היא המלצה. אתרים המקשרים לאתר שלכם נתפסים בעיניי גוגל כסוג של ממליצים ולכן חשוב לשמור על איכות הקישורים החיצוניים. לעומת זאת, קישורים פנימיים משמשים את הקידום לחיזוק עמודים ספציפיים.
  • החלק החמישי והאחרון בחלוקה זו נקרא בביאונט "היד תמיד על הדופק". בקרה שוטפת לאתר היא חלק בלתי נפרד מהקידום שלו. המערך הטכני, שיפורים והרבה ניתוח נתונים. בתוך הקידום ישנן מס' מדידות שחייבות להתבצע כדי להבין את התנהגות הגולשים ואופי האתר. למעט שלבים אחד ושתיים שנעשים באופן חד פעמית, אם כי לפעמים נחוץ יותר, שלבים 2-5 חוזרים על עצמם כחלק בלתי נפרד מהקידום השוטף.
כיום בעלי עסקים מבינים, ללא קידום אתרים אורגני האתר הוא עוד אתר מוחבא בין מיליון אתרים ומוסתר מגולשים, שהם הלקוחות הפוטנציאלים. קידום אתר אינטרנט הוא כלי חשוב לבעלי עסקים, בטח ובטח בעולם בו כל שאלה למידע כללי או אינפורמטיבי ומוצרים נכתבת בשורת החיפוש של גוגל. בביאונט אנו מעסיקים אנשי קידום מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום הקידום, אשר יביאו למקסום הפוטנציאל העסקי שלך וקידום האתר בצורה המקצועית והמיומנת ביותר, תוך ליווי אישי לכל אורך התהליך.

יש לכם ביצים? צרו איתנו קשר כבר עכשיו!

עדיין לא התבשלתם? המשיכו לקרוא

סגירת תפריט